05138946461 info[@]iraneghamatonline.com

سوالات متداول


آیا اطلاعاتی که از هتل ها روی سایت قرار گرفته است ،صحیح و قابل استناد میباشد؟

اطلاعاتی که روی سایت ایران اقامت آنلاین قرار گرفته است توسط کارشناس مربوطه گردآوری شده و با توجه به اطلاعاتی است که از هتل ها گرفته شده بنابراین اطلاعات صحیح و قابل استناد میباشد. همچنین تیم پشتیبانی ایران اقامت آنلاین تلاش بر این دارد که با پشتیبانی 24 ساعته اطلاعات جدید هتل ها را به روز کرده و دقیق ترین اطلاعات را در اختیار میهمانان خویش قرار دهد.

آیا پس از رزرو هتل و پرداخت ، باید هزینه دیگری در هتل بپردازم؟

خیر ، پس از انجام رزرو و قطعی شدن رزروتان دیگر در هتل هزینه ای به عنوان رزرو اتاق یا 9% مالیات بر ازرش افزوده پرداخت نخواهید کرد. فقط در صورت استفاده از امکانات و برخی خدمات هتل از قبیل مینی بار، لاندری،کافی شاپ و ... اگر هزینه آن رایگان نباشد هزینه باید پرداخت شود.

آیا قیمت های روی سایت تغییر میکند؟

بله ،با توجه به این نرخ های اعلام شده از سوی هتل ها میباشد در صورت اعلام هتل ها ایران اقامت آنلاین موظف است نرخ ها را تغییر دهد. که این تغییر نرخ وابسته به شرایطی چون تاریخ های پیک ، تغییر فصل ها و... میباشد

آیا مبلغی که در هنگام رزرو نمایش داده میشود کل مبلغ پرداختی است و باید پرداخت شود؟

بله،مبلغ نمایش داده شده روی سایت ایران اقامت آنلاین کل مبلغ پرداختی است و برای قطعی شدن رزرو باید کامل پرداخت شود.

آیا میتوانم تلفنی اقدام به رزرو کنم؟

بله . در صورت عدم دسترسی به اینترنتی میتوانید با شماره های 05138946461و 05138946462 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش خدمات مشتریان رزرو شما را برایتان ثبت نماییند . همچنین برای پرداخت مبلغ شما میتوانید از طریق موبایل بانک و دستگاه ATM مبلغ را کارت به کارت کنید و به پشتیبان مربوطه اطلاع دهید.

آیا میتوانمک برای هر زمانی هتل رزرو کنم ؟ مثلا همین امشب.

بله در سیستم ایران اقامت آنلاین این امکان وجود دارد تا برای هر تاریخ مد نظر شما هتل رزرو کنید. همچنین برای رزرو های امشب هم میتوانید اقدام به رزرو نمایید ایران اقامت آنلاین تلاش بر این دارد تا کمترین نرخ ممکن را برای رزرو های شما فراهم نماید .

آیا نظرات مسافران در سایت ایران اقامت آنلاین جایگاهی دارد؟

بله ، ایران اقامت آنلاین اساس و اصل کار خود را رضایت میهمان بنا نهاده از این رو نظرات میهمانان ایران اقامت آنلاین علاوه بر کمک به پیگیری رفع مشکل و نارضایتی یا تلاش برای حفظ علایق و نظرات مساعد، به میهمانان آینده ما نیز کمک می کند تا هتل و اقامتگاهی با توجه به خواسته خویش را رزرو کنند.

اگر مبلغ رزرو را پرداخت نکنم چه میشود؟

اگر مبلغ رزرو خود در را زمان تعیین شده پرداخت نکنید رزرو شما کنسل میشود و در صورت تمایل در قسمت پیگیری رزرو میتوانید درخواست فعال سازی مجدد دهید تا رزرو شما مجددا با هتل هماهنگ شود.فقط در در خواست پیگیری مجدد امکان دارد مبلغ رزرو شما تغییر کنید و یا ظرفیت هتل پر باشد و امکان رزرو نداشته باشید .پس بهتر است برای انجام رزروی راحت در زمان مشخص شده مبلغ را پرداخت و رزرو خود را قطعی کنید.

ایا هر فرد میتواند برای دوستان و بستگان و همچنین هر شرکت میتواند برای کارمندان خود هتل رزرو نمایید؟

بله. این امکان وجود دارد تا هر فرد برای دیگر اشخاص هتل رزرو نماید . فقط کافی است هنگام کامل کردن فرم رزرو قسمت اطلاعات میهمان نام شخص مورد نظر را وارد نماید تا آن شخص بتواند اتاق را تحویل بگیرد.

با کارت چه بانک هایی میتوان خرید اینترنتی انجام داد؟

شما میتوانید از طریق تمامی بانک های عضو شبکه شتاب خرید اینترنتی انجام دهید و رزرو خود را قطعی کنید.

برای ورود به هتل (chek in) چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای ورود به هتل مدارکی نظیر کارت ملی ،شناسنامه ضروری است . همچنین برای افراد متاهل شناسنامه و یا صیغه نامه با مهر برجسته الزامی میباشد.

چگونه عضو باشگاه مشتریان ایران اقامت شویم؟

مراحل عضو شدن در باشگاه مشتریان ایران اقامت کاملا آسان بوده و با صرف زمانی بسیار کم، براحتی عضو باشگاه ما خواهید شد.برای عضو شدن، کافیست از قسمت بالای سایت سمت راست، از " ورود / ثبت نام " اقدام نمایید. در پنجره باز شده مشخصات صحیح خود را پر نمایید تا براحتی عضو شوید و از خدمات ما بهره لازم را ببرید. یادتان نرود، رمز عبور و پسورتان را همیشه حفظ نمایید. برای مراجعه به پنل کاربریتان در دفعات بعد باید از همان قسمت استفاده نمایید.

حساب کاربری شامل چه مواردی می باشد؟

با عضویت در سایت ایران اقامت می توانید اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمایید ، لیستی از رزروهای هتلی که تاکنون انجام داده اید را مشاهده و همچنین از خدمات باشگاه مشتریان سایت ایران اقامت نیز استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل هنگام رزرو چه کاری باید انجام داد؟

اگر در هنگام انجام عملیات رزرو به مشکلی بر خوردید کافی است با تیم پشتیبانی 24 ساعته ایران اقامت آنلاین به شماره 05138946461 تماس بگیرید تا همکاران ما رزرو شما را پیگیری کنند و مشکل را رفع نمایند.

روش های پرداخت چگونه است؟

1- روش پرداخت آنلاین: در این روش شما مستقیما به درگاه بانکی متصل میشوید و با داشتن اطلاعات کارت و رمز دوم خود میتوانید پرداختتان را انجام دهید و بلافاصله واچر و فاکتور خود را دریافت کنید. 2- روش کارت به کارت : در این روش اگر دسترسی به موبایل بانک یا دستگاه ATM داشتید. میتوانید مبلغ رزرو خود را به شماره کارت های موجود در سایت انتقال دهید. فقط در این روش یا باید اطلاعات پرداختی خود از قبیل شماره پیگیری و 4 رقم اخر شماره کارت را یا در سایت ثبت نمایید یا با شماره 05138946461 تماس گرفته و به همکاران پشتیبان اطلاع دهید. تا رزرو شما قطعی گردد. 3- روش پرداخت به شماره حساب: در صورت دسترسی به شعب بانکی میتوانید مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حساب های سایت منتقل کنید در این روش نیز باید اطلاعات پرداختی از جمله 3 رقم اخر شماره حساب و شناسه پرداخت خود را یا در سایت ثبت نمایید یا با تماس به شماره 05138946461 به همکاران ما اطلاع دهید تا رزرو شما قطعی شود.

نحوه رزرو هتل در سایت ایران اقامت ؟

نحوه رزو اتاق در ایران اقامت با توجه به کارشناسی که تیم پشتیبانی نرم افزاری ما در این زمینه انجام داده ،بسیار ساده و راحت می باشد. 1. انتخاب هتل و سپس اتاق مورد نظر با توجه به سلایق و مواردی همچون کیفیت و خدمات و قیمت .... 2. رزرو اتاق و تعداد شب های اقامت مورد نیاز میهمان و پرکردن فرم ثبت نام کوتاه شده 3. تماس کارشناسان ما با شما و پس از تایید هتل ، پرداخت هزینه اقامت اتاق 4. واچر هتل را نیز می توانید بصورت آنلاین از سایت ایران اقامت بگیرید

کد پیگیری رزرو آنلاین ایران اقامت آنلاین چیست؟

کد رزرو آنلاین کد منحصر به شخصی است که رزرو را انجام داده . در صورت بروز هر گونه مشکل و تماس با تیم پشتیبانی ایران اقامت آنلاین کافیست کد رزرو خود را به همکاران ما اعلام کنید تا مشکل به وجود آمده حل شود و رزرو شما پیگیری شود.